Administracja Osiedla WSM ŻOLIBORZ II
01-508 Warszawa, ul. ks. Boguckiego 1
ogłasza
Konkurs ofert na wynajęcie lokali użytkowych


przy ul.:

1. al. Wojska Polskiego 41 ( pl. Grunwaldzki), o pow. 96 m2., lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego budynku, z przeszkloną witryną od strony Al. Jana Pawła II. Dostępny od stycznia 2020 r. Rozpatrywanie ofert rozpocznie się w dniu 25.11.2019 r.

2. ul. Dymińska 4, lokal usytuowany w budynku wolnostojącym na parterze, pow. 22,5 m2., z witryną. Wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu chodnika ulicy Dymińska. Lokal wolny od lutego 2020 r. Rozpatrywanie ofert rozpocznie się w dniu 18.12. 2019 r.

Oba lokale posiadają następujące media: co, zw, energia elektryczna i spełniają warunki do prowadzenia działalności usługowo – biurowej.

Nie zapewniamy miejsca postojowego dla najemcy i klientów.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania ofert. Oferta powinna zawierać: dokumenty rejestracyjne firmy z pełnym zakresem działalności gospodarczej, ważne właściwe zaświadczenie
o niezaleganiu z podatkiem i składkami na ubezpieczenie społeczne, termin rozpoczęcia najmu oraz uśrednioną stawkę najmu netto w zł za m2 wynajmowanej powierzchni.

Prowadzona działalność nie może być uciążliwa dla mieszkańców.

Kaucja za w/w lokal w wysokości 6 - miesięcznego czynszu, płatna przed podpisaniem umowy.

Oferty należy składać w biurze administracji przy ul. Ks. T. Boguckiego 1 pokój nr. 2 oraz drogą
mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz oferty znajduje się na stronie internetowej WSM→dokumenty→druki→najem lokali użytkowych.